EĞİTİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI

26.08.2020

 MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANI İLE YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI

BÖLÜM ÖĞRENCİ ASİL/YEDEK
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MAZLUM ERGÜN Asil
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EDA KARABUDAK Asil
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EBRU KATİP Asil
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ŞİFA NUR BERKTAŞ Asil
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MUAMMER KÖROĞLU Asil
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ŞEYMA NUR KAPTAN Asil
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Aleyna UYSAL Asil
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Ebru YÜCE Asil
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Songül KARAÇÖL Asil
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Ayşe ARICAN Asil
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Birgül ALTINDAŞ Asil
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Şükran KOZAK Asil
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Aleyna Nur YAZ Asil
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Murat Emin SOYAK Asil
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Defne CESUR Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Mustafa KURTOĞLU Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BEYZANUR YILMAZ Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ ZEYNEP SERHOŞOĞLU Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ MİNE KARAKAŞ Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ EMRE KORKMAZ Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Esra ÇELİKTÜRK Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Rojbin Pelin GÖGER Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ MEHMET SERT Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Gülden GÜLEŞCE Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ MUSA ŞEKERCİ Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Büşra ÇOLAK Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ ZEHRA DAMARSEÇKİN Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Nadire GÖKKAYA Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ MUHAMMED HANZALA DAKES Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ ŞEVVAL ÇAKIR Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Zeynep ERTEK Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BÜŞRA GÜLHAN Asil
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Mahsun AYTEKİN Asil
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ  Rabia DEMİR Asil
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ  Emir Kaan KAYMAKÇI Asil
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ   Ebru YÜCE Asil
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ  Anıl TEKİN Asil
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ    Baki AYDIN Asil
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ    Kevser YİĞİT Asil
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ   Meryem YILDIRIM Asil
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ  Aleyna Nur YAZ Asil
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ  Emine Kübra KILINÇ Asil
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ   Ayşe ARICAN Asil
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ  Seda BULUT Asil
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ  Songül KARAÇÖL Asil
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Tuğsem BABALIK Asil
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Muhammed Fethi ŞUA Asil
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Cemal Can TARIMCIOĞLU Asil
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Tarık TİTİZ Asil
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Nilay DEDE Asil
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Evrim YILMAZ * Asil
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Mayıs Nur Ayşe HAKERİ * Asil
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Emine DİNÇ * Asil
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Eray KORAL Ret
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Mesut BAŞDEMİR Ret

* 06.07.2020 tarihli 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Merkezi Yerleştirme Puanı ile Geçiş (ek madde-1 ile geçiş) Duyurusunda yer alan "Birinci sınıfa başvuran adaylardan dil muafiyetiyle ilgili şartları sağlayamayan öğrenciler Üniversitemiz Tuzla/Orhanlı Yerleşkesinde yabancı dil hazırlık eğitimi alırlar." maddesi gereğince öğrencinin hazırlık eğitimi alması zorunludur.

KURUMLAR ARASI YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI

BÖLÜM ÖĞRENCİ ASİL/YEDEK 2020-2021 ÖĞRETİM YILI SINIFI
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ Yaren ARSLAN Asil 2.SINIF
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ Muhammed Yusuf BAĞCI Asil 2.SINIF
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ Sema BABUR Asil 2.SINIF
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ Sümeyye SARI Yedek 2.SINIF
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ Murat Süleyman ŞAHİN Yedek 2.SINIF
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ Sena KAMA Yedek 2.SINIF
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ Esra KAYA Yedek 2.SINIF
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ Muhammed BELET  Yedek 2.SINIF
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ Yusuf KARAKAHRAMAN Yedek 2.SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Necip Fazıl BIYIKLI Asil 2.SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Simge Nur METİN Asil 2.SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Nur Hilal TÜRKMEN Asil 2.SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Betül SUYUN Yedek 2.SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Esra KARAHASAN Yedek 2.SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BERNİZ ŞEN Yedek 2.SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Sedanur ÇEM Yedek 2.SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Zeynep Zilan SÖNMEZ Yedek 2.SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Şeyma ÖZBİLGİ Yedek 2.SINIF
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Ahsen KAPLAN Asil 2.SINIF
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Esma Nur ASLANER Asil 2.SINIF
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Hatice Betül GENÇ Asil 2.SINIF
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Feyza KAVŞUT Yedek 2.SINIF
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Havva Nur ÇELEBİ Yedek 2.SINIF
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Eda Nur BAYAR Yedek 2.SINIF
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ İmren YILMAZ Yedek 2.SINIF
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Büşra ÇÖLKESENOĞLU Yedek 2.SINIF
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Rahime Efna ERDEM Yedek 2.SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EDA KARABUDAK Asil 2.SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK HANDE ÖZCAN Asil 2.SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ALPEREN ÇELİK Asil 2.SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EBRU KATİP Yedek 2.SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK SEMANUR HINÇAL Yedek 2.SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK GÖZDE IŞIK Yedek 2.SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ESMA SİNA ZERDECİ Yedek 2.SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ONUR SAĞLAM Yedek 2.SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK FATMA SAKAOĞLU Yedek 2.SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK FAHRİYE ÖZKAN Asil 3. SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ZEHRA ARABACIGİL Asil 3. SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK AYŞEGÜL GÜLLÜPINAR Asil 3. SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EDA NUR AKTAŞ Yedek 3. SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERT BİNGÖL Yedek 3. SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ÜMMÜGÜLSÜM ÇOBAN Yedek 3. SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK NİHAL KARAGÖZ Yedek 3. SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ŞÜKRAN KIRMIZIKAN Yedek 3. SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK Zeynep BALTA Yedek 3. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ FATMAGÜL KALAYCI Asil 3. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ HaticeNur YILDIZ Asil 3. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Nurgül YAMAN Asil 3. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Erdem ÇOLAKOĞLU Yedek 3. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Cansu YILDIZ Yedek 3. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Zeliha Nur SAĞLAM Yedek 3. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Vildan ERDİNÇ Yedek 3. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Büşra YÖNDEŞ Yedek 3. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Senem (Esra) DOĞAN Yedek 3. SINIF
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ MERT ÖZTÜRK Asil 2. Sınıf
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Zeynep Rüveyda BEKDEMİR Asil 2. Sınıf
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Arifenur BAT Asil 3. Sınıf
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Ayşe  GENÇER Yedek 2. Sınıf
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Dilara YILMAZ Yedek 2. Sınıf
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Duygu Valeriya GÜN Yedek 2. Sınıf
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Beril ATA Yedek 2. Sınıf