EĞİTİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları (Güncel!)

02.09.2019

TC İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ

EĞİTİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANI İLE YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI

ÖNEMLİ NOT: İngilizce Öğretmenliği bölümü için yapılan başvuruların ilk bildirilen sonuçları sehven paylaşılmıştır. Güncel liste aşağıda yer almaktadır.

BÖLÜM

ÖĞRENCİ

ASİL/YEDEK

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

BÜŞRA ÇORAZ

ASİL

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

GİZEM AYCAN

ASİL

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

KÜBRA TOSUN

ASİL

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

BEGÜM DENİZ TAŞDOĞAN

ASİL

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

BEYZA KILINÇ

ASİL

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

ŞEYMA KARAKUŞ

ASİL

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

MERYEM SAYIN

ASİL

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

ŞERİFE BAYDIR

ASİL

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

YUSUF ORTASÖZ

ASİL

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

ÖZER GÜRKAN İHTİYAR

ASİL

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ

Sevcan ÖGE

ASİL

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ

Havva Sena YILMAZ

ASİL

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ

İlker KOÇ

ASİL

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ

Osman ŞENER

ASİL

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ

Merve KURTUL

ASİL

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ

Halil SAYSAL

ASİL

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ

Sevilay ALTUNTEPE

ASİL

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ

Emre YİĞİT

ASİL

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ

Erva KILCAN

ASİL

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ

Dilay DAĞ

ASİL

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

Onur KAYA

ASİL

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

Muhammet Esat ÖTKÜN

ASİL

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

Muhammet ZOR

ASİL

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

Metehan TOKUL

ASİL

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Yasin KUTLAR

ASİL

TÜRKÇE EĞİTİMİ

Beyza YÜCEL

ASİL

TÜRKÇE EĞİTİMİ

Bedia Nur AÇAR

ASİL

TÜRKÇE EĞİTİMİ

Sevinç ÖZKAN

ASİL

TÜRKÇE EĞİTİMİ

Elif Hasret ZORLU

ASİL

TÜRKÇE EĞİTİMİ

Anılcan GÜNEY

ASİL

TÜRKÇE EĞİTİMİ

Melda ULUS

ASİL

TÜRKÇE EĞİTİMİ

Toprak YELLİ

ASİL

TÜRKÇE EĞİTİMİ

Kağan SÜREN

ASİL

TÜRKÇE EĞİTİMİ

Müslüm CAN

ASİL

TÜRKÇE EĞİTİMİ

Abdullah YAMAN

ASİL

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

SAVAŞ OĞUL YİĞİT

ASİL

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

BÜŞRA GÖZ

ASİL

2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KURUMLAR ARASI YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI

BÖLÜM ÖĞRENCİ ASİL/YEDEK 2019-2020 ÖĞRETİM YILI SINIFI
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK Buket ENGİN ASİL 2. SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK Kübra KOLAY ASİL 2. SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK Zülalnur DEDE ASİL 2. SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK Fahriye ÖZKAN YEDEK 2. SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK Berna ŞAHİN YEDEK 2. SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK Şeyma Nur KAPTAN YEDEK 2. SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK İlayda KILIÇ YEDEK 2. SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK Edibe Ebru KARAKAYA YEDEK 2. SINIF
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK Ümmügülsüm ÇOBAN YEDEK 2. SINIF
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Derya ÇELEBİ  ASİL 2. SINIF
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Tuba Ruşen DÜĞER ASİL 2. SINIF
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ KADER ÖZAVUNCA YEDEK 2. SINIF
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Feran Beyza ERCAN YEDEK 2. SINIF
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Kübra SARI  YEDEK 2. SINIF
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ Kezban BEKÇİ  YEDEK 2. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Gülşen SEVEN ASİL 2. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Nursena ELAMAN ASİL 2. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Makbule Sena BAYRAM YEDEK 2. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Şevval Sude ZORBA YEDEK 2. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Batuhan Sezai KESKİN  YEDEK 2. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Barış KIZILTAŞ ASİL 3. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Berivan BEDİR  ASİL 3. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Esranur ÜNAL  YEDEK 3. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Fatma Eslem DENİZ YEDEK 3. SINIF
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ Fatma Ecem ŞENYİĞİT  YEDEK 3. SINIF
TÜRKÇE EĞİTİMİ Kübra ALKAN  ASİL 2. SINIF
TÜRKÇE EĞİTİMİ Fatma BUSE ATAR ASİL 2. SINIF
TÜRKÇE EĞİTİMİ Aylin NİŞANCIOL ASİL 2. SINIF
TÜRKÇE EĞİTİMİ Duygu ÇAYÖÇMEN YEDEK 2. SINIF
TÜRKÇE EĞİTİMİ Umut IŞIK  YEDEK 2. SINIF
TÜRKÇE EĞİTİMİ Çiğdem IĞDIR YEDEK 2. SINIF
TÜRKÇE EĞİTİMİ Rümeysa BOĞA  YEDEK 2. SINIF
TÜRKÇE EĞİTİMİ Büşra ÇİÇEK  YEDEK 2. SINIF
TÜRKÇE EĞİTİMİ Merve MUTLU  YEDEK 2. SINIF
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Berçin BÖCÜ ASİL 2. SINIF
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Mustafa COŞKUNLU ASİL 2. SINIF
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Zeynep Pınar BUĞDAYCI YEDEK 2. SINIF
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Damla Nur BAYIN YEDEK 2. SINIF
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Sena ÇAVDAR YEDEK 2. SINIF
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Kaan BALKAN YEDEK 2. SINIF
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Beyza DİREK ASİL 3. SINIF
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Kadir KANIÇEVİK ASİL 3. SINIF
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Talha KAYA YEDEK 3. SINIF
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ İbrahim TÜRKMEN YEDEK 3. SINIF
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Semih NARİN YEDEK 3. SINIF