Eğitim Bilimleri Fakültesi

Genç Eğitimciler Topluluğu’nun “TUBİTAK 2209-A Nedir?” adlı toplantısı gerçekleştirildi

15.05.2023

Genç Eğitimciler Topluluğu’nun düzenlemiş olduğu TUBİTAK 2209-A nedir adlı zoom toplantısı 29.03.2023 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantı Çarşamba günü saat 21.00 – 22.30 saatleri arasında yapıldı. Zoom toplantısında: “ TUBİTAK 2209-A Projesine Nasıl başvurulur? TUBİTAK 2209-A Proje Önerisi Nasıl Yazılır?” konu başlıkları ele alınmıştır. 
 Zoom toplantısı Proje Etkinlik Koordinatörü İclal Sude Çetinkaya’nın moderatörlüğünde yürütülmüştür. Genç Eğitimciler Topluluğunun kurucu Başkanı olan Fatmagül Ergün’ün ve kurucu  topluluk Başkan Yardımcısı Derya İrge’nin toplantıya katılım sağlaması ile TUBİTAK 2209-A Projesi hakkında bilgilendirmeler yapılarak öğrencilerin konu hakkında akıllarında olan soru işaretlerinin de giderilmesi sağlanmıştır.
 Genç Eğitimciler Topluluğu Başkanı Hüseyin Gören ve topluluk Başkan Yardımcısı Esra Çeliktürk toplantıda söz alarak zoom toplantısına katkılarını sunmuşlardır.
  Zoom toplantısı sonunda öğrenciler ile soru-cevap yapılmış öğrencilerin neden TUBİTAK 2209-A projesine başvurmaları gerektiği hakkında bilgilendirmelerde bulunulmuştur. Kurucu Başkan ve Başkan Yardımcımızın değerli konuşmaları ve toplantıya olan katkıları için teşekkürlerimizi sunarız.