EĞİTİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Komisyonlar ve Görevlendirmeler

S.No Komisyon Adı Temsil Birimi Mevcut Görevli (Komisyon Başkanı varsa Koyu Yazılı) Göreve Başlama Tarihi Görevin Bitiş Tarihi
1 Bologna Fakülte Temsilcisi / Akademik Birim Kalite Komisyonu Fakülte Dr. Öğr. Üyesi Murat BÜLBÜL 08.05.2019
2 Bologna Bölüm Temsilcisi / Akademik Birim Kalite Komisyonu Eğitim Bilimleri Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Zühal AĞILKAYA ŞAHİN 08.05.2019
3 Bologna Bölüm Temsilcisi / Akademik Birim Kalite Komisyonu Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Doç. Dr. Zeynep Çiğdem ÖZCAN 08.05.2019
4 Bologna Bölüm Temsilcisi / Akademik Birim Kalite Komisyonu Özel Eğitim Bölümü Doç. Dr. Yeşim GÜLEÇ ASLAN 08.05.2019
5 Bologna Bölüm Temsilcisi / Akademik Birim Kalite Komisyonu Temel Eğitim Bölümü Doç. Dr. Kevser KOÇ 08.05.2019
6 Bologna Bölüm Temsilcisi / Akademik Birim Kalite Komisyonu Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü Doç. Dr. Bekir İNCE 08.05.2019
7 Bologna Bölüm Temsilcisi / Akademik Birim Kalite Komisyonu Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Ferdane DENKCİ AKKAŞ 08.05.2019
8 Öğrenci Değişim Programları Koordinatörü (Mevlana/Farabi/Erasmus) Fakülte Doç. Dr. Özge CENGİZ 08.05.2019
9 Öğrenci Değişim Programları Koordinatörü (Mevlana/Farabi/Erasmus) Eğitim Bilimleri Bölümü Doç. Dr. Füsun EKŞİ 08.05.2019
10 Öğrenci Değişim Programları Koordinatörü (Mevlana/Farabi/Erasmus) Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Tuğba ÖNER 08.05.2019
11 Öğrenci Değişim Programları Koordinatörü (Mevlana/Farabi/Erasmus) Özel Eğitim Bölümü Doç. Dr. Yeşim GÜLEÇ ASLAN 08.05.2019
12 Öğrenci Değişim Programları Koordinatörü (Mevlana/Farabi/Erasmus) Temel Eğitim Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Ertan GÖRGÜ 08.05.2019
13 Öğrenci Değişim Programları Koordinatörü (Mevlana/Farabi/Erasmus) Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Fatma ALBAYRAK 08.05.2019
14 Öğrenci Değişim Programları Koordinatörü (Mevlana/Farabi/Erasmus) Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Doç. Dr. Özge CENGİZ 08.05.2019
15 Yükseltilme ve Atanma Komisyonu Fakülte Prof. Dr. Ahmet AKIN 4.01.2019
16 Yükseltilme ve Atanma Komisyonu Fakülte Prof. Dr. Halil İbrahim SAĞLAM 4.01.2019
17 Yükseltilme ve Atanma Komisyonu Fakülte Doç.Dr. Özcan Erkan AKGÜN 4.01.2019
18 Sınav ve Ders Programları Koordinatörlüğü Fakülte Işıl TEKİN 29/03/2019
19 Sınav ve Ders Programları Koordinatörlüğü Eğitim Bilimleri Bölümü Ezgi ALABUCAK (RPD) 29/03/2019
20 Sınav ve Ders Programları Koordinatörlüğü Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Özge DIŞBUDAK (İMÖ) 29/03/2019
21 Sınav ve Ders Programları Koordinatörlüğü Özel Eğitim Bölümü ÖĞRENCİSİ OLANA KADAR GÖREVLENDİRMESİ OLMAYACAK? 29/03/2019
22 Sınav ve Ders Programları Koordinatörlüğü Temel Eğitim Bölümü Hacer Sümeyra Bilici (OÖÖ) 29/03/2019
23 Sınav ve Ders Programları Koordinatörlüğü Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü Funda YEŞİL (TRÖ) 29/03/2019
24 Sınav ve Ders Programları Koordinatörlüğü Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Aslı AKYÜZ (ELT) 29/03/2019
25 Fakülte Web Sayfası Koordinatörlüğü Fakülte Ayşe Büşra Subaşı Yurtçu 14/05/2019
26 Fakülte Web Sayfası Koordinatörlüğü Fakülte Yrd. Mustafa Zahid TOZAR 14/05/2019
27 Fakülte Web Sayfası Koordinatörlüğü Eğitim Bilimleri Bölümü Mustafa Zahid TOZAR 29/03/2019
28 Fakülte Web Sayfası Koordinatörlüğü Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Özge Dışbudak 29/03/2019
29 Fakülte Web Sayfası Koordinatörlüğü Özel Eğitim Bölümü Ayşe Büşra Subaşı Yurtçu 29/03/2019
30 Fakülte Web Sayfası Koordinatörlüğü Temel Eğitim Bölümü ve Güzel Sanatlar Eğitimi Böl Hatice FAİKOĞLU BAĞCI 29/03/2019
31 Fakülte Web Sayfası Koordinatörlüğü Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü Neslihan YÜCELŞEN 29/03/2019
32 Fakülte Web Sayfası Koordinatörlüğü Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Cansu Candemir Özkan 29/03/2019
32 Fakülte Web Sayfası Koordinatörlüğü Pedagojik Formasyon Halime YILDIRIM HOŞ 29/03/2019
33 Fakülte Web Sayfası Koordinatörlüğü Dil Editörü Funda Yeşil 29/03/2019
34 Sosyal Medya Hesapları Koordinatörü Fakülte Ayşe Büşra Subaşı Yurtçu 29/03/2019
35 Akademik Teşvik ve Başvuru İnceleme Komisyonu Eğitim Bilimleri Bölümü Ahmet AKIN
Özcan Erkan AKGÜN
36 Akademik Teşvik ve Başvuru İnceleme Komisyonu Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Çiğdem KILIÇ
Zeynep Çiğdem ÖZCAN
Ayşe Tuğba ÖNER
03.01.2019 03.01.2021
37 Akademik Teşvik ve Başvuru İnceleme Komisyonu Özel Eğitim Bölümü Ertan GÖRGÜ
Emine AYYILDIZ
Yeşim GÜLEÇ ASLAN
03.01.2019 03.01.2021
38 Akademik Teşvik ve Başvuru İnceleme Komisyonu Temel Eğitim Bölümü Halil İbrahim SAĞLAM
Nihan ŞAHİNKAYA
Kevser KOÇ
03.01.2019 03.01.2021
39 Akademik Teşvik ve Başvuru İnceleme Komisyonu Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü Özlem FEDAİ
Bekir İNCE
Fatma ALBAYRAK
03.01.2019 03.01.2021
40 Akademik Teşvik ve Başvuru İnceleme Komisyonu Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Özge CENGİZ, Selami AYDIN 03.01.2019 03.01.2021
41 Çift Anadal Komisyonu Eğitim Bilimleri Bölümü (RPD) Zuhal AĞILKAYA ŞAHİN-Başkan
Füsun EKŞİ-Üye
Işıl TEKİN-Üye
26.09.2018
42 Kariyer Temsilcisi Fakülte Cihat ATAR 17.05.2017
43 Kariyer Danışmanı Yabancı Diller Eğitimi
Eğitim Bilimleri
Matematik ve Fen Bil. Eğitimi
Cihat ATAR
Mustafa Zahid TOZAR
Özge DIŞBUDAK
17.05.2017
44 ÖYP Koordinatörü Fakülte Nihan ŞAHİNKAYA 29.04.2016
45 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Sekreterya Hacer Sümeyra BİLİCİ 29/03/2019
46 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Sekreterya Halime YILDIRIM HOŞ 29/03/2019
47 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Sekreterya Hatice FAİKOĞLU BAĞCI 29/03/2019
48 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Sekreterya Mustafa Zahid TOZAR 29/03/2019
49 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Sekreterya Zeynep AVCI 29/03/2019
50 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Başkanı Birim Koordinasyonu, İdari ve Mali İşler Sorumlusu Ayşe Tuğba ÖNER 29/03/2019
51 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Üyesi, Akademik Koordinatör Öğretmenlik Meslek Bilgisi Derslerinin Koordinasyonu Ahmet AKIN 29/03/2019
52 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Üyesi, Akademik Koordinatör Alan Eğitimi ve Öğretimi Derslerinin Koordinasyonu Halil İbrahim SAĞLAM 29/03/2019
53 Seçim Kurulu Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Çiğdem KILIÇ, Ayşe Tuba ÖNER, Zeynep Çiğdem ÖZCAN 17/10/2017 17/10/2020
54 Seçim Kurulu Eğitim Bilimleri Bölümü Füsun EKŞİ, Ömer AVCI, Serkan UÇAN 18/10/2017 18/10/2020
55 Seçim Kurulu Fakülte Nihan ŞAHİNKAYA, Ayşe Tuba ÖNER, Füsun EKŞİ 15/10/2017 15/10/2020
56 Seçim Kurulu Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Cihat Atar, Cansu Candemir Özkan, Aslı Akyüz 13/05/2019 13/05/2022
57 Seçim Kurulu Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü Fatma Albayrak, Funda Yeşil, Neslihan Yücelşen  12.05.2019 12.05.2022
58 Seçim Kurulu Temel Eğitim Bölümü Kevser Koç, Emine Ayyıldız, Ertan Görgü 23.05.2019 23.05.2022